Spor
Giriş Tarihi : 08-04-2022 07:55   Güncelleme : 08-04-2022 07:55

YÜZME YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

YÜZME YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

YÜZME YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

2021/2022 Eğitim Öğretim Yılı Sinop Okul Sporları Yüzme Yıldızlar İl Birinciliği müsabakaları 01.03.2022 tarihinde, İlimiz Yarı Olimpik yüzme havuzunda gerçekleştirildi. Müsabakalara 4 okuldan, 7 öğrenci sporcu, idareci ve antrenörler katıldı.
Müsabakalarda dereceye giren öğrenci sporculara ödülleri; Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Sn. Ramazan YILMAZ, antrenörler  ve hakemler tarafından takdim edildi.
İlimizi Grup müsabakalarında temsil edecek öğrenci sporcularımıza ve idarecilerine Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ailesi olarak başarılar dileriz.
Müsabakalarda Dereceye Giren Sporcular ve Okulları :
50 m. Kelebek stil erkekler
1.EYMEN AYDIN – TOKİ ŞEHİT FATİH ERER ORTAOKULU
2.SEMİH YUSUF ŞANLAN –ŞEHİT HALİL ÖZDOĞRU ORTAOKULU
 
400m. Serbest stil erkekler
1.SEMİH YUSUF ŞANLAN –ŞEHİT HALİL ÖZDOĞRU ORTAOKULU
 
200 m. Kurbağlama stil erkekler
1.DENİZ EGE KARACA – ŞEHİT HALİL ÖZDOĞRU ORTAOKULU
 
50 m. Serbest stil erkekler
1.ENSAR GÜLTEKİN –SEYİT BİLAL İMAM HATİP ORTAOKULU 
2.DENİZ EGE KARACA – ŞEHİT HALİL ÖZDOĞRU ORTAOKULU
3. EYMEN AYDIN – TOKİ ŞEHİT FATİH ERER ORTAOKULU
 
100 m. Serbest stil erkekler
1.ENSAR GÜLTEKİN – SEYİT BİLAL İMAM HATİP ORTAOKULU 
2. İRFAN KAAN KARAKOÇ – ŞEHİT HALİL ÖZDOĞRU ORTAOKULU
3. SEMİH YUSUF ŞANLAN – ŞEHİT HALİL ÖZDOĞRU ORTAOKULU
 
100m. Sırt üstü stil erkekler
1.İRFAN KAAN KARAKOÇ – ŞEHİT HALİL ÖZDOĞRU ORTAOKULU
 
100m. Kurbağlama stil erkekler
1. DENİZ EGE KARACA – ŞEHİT HALİL ÖZDOĞRU ORTAOKULU
2.İRFAN KAAN KARAKOÇ – ŞEHİT HALİL ÖZDOĞRU ORTAOKULU
 
200m. Kelebek  stil erkekler
1.EYMEN AYDIN – TOKİ ŞEHİT FATİH ERER ORTAOKULU
 
100m. Kelebek stil erkekler
1.EYMEN AYDIN – TOKİ ŞEHİT FATİH ERER ORTAOKULU
 
50m. Kurbağlama stil erkekler
1.DENİZ EGE KARACA – ŞEHİT HALİL ÖZDOĞRU ORTAOKULU
 
200 m. Serbest stil erkekler
1.ENSAR GÜLTEKİN –SEYİT BİLAL İMAM HATİP ORTAOKULU 
2. İRFAN KAAN KARAKOÇ – ŞEHİT HALİL ÖZDOĞRU ORTAOKULU
3. SEMİH YUSUF ŞANLAN – ŞEHİT HALİL ÖZDOĞRU ORTAOKULU
 
50 m. Sırtüstü stil erkekler
1. ENSAR GÜLTEKİN –SEYİT BİLAL İMAM HATİP ORTAOKULU 
2.  MERT HAVADAR –GELİNCİK ORTAOKULU
3.  EFE HAVADAR – GELİNCİK ORTAOKULU