Sinop Haber
HV
08 ARALIK Perşembe 12:00

Sinop Üniversitesi: Üniversitemiz Yönetiminden Durağan ve Boyabat İlçelerine Ziyaret

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN ile Rektör Yardımcılarımız Prof. D

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2022 02:00   Güncelleme : 27-10-2022 02:00
Sinop Üniversitesi: Üniversitemiz Yönetiminden Durağan ve Boyabat İlçelerine Ziyaret

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN ile Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Sayın Kamil DEMİRCİ, Prof. Dr. Sayın Cem Cüneyt ERSANLI ve Prof. Dr. Sayın Hülya TURAN, “Söz Öğrencilerimizde” programı sebebiyle gittikleri Durağan ve Boyabat İlçelerinde mülki amirleri ziyaret etti.

İlk olarak Durağan’a yeni atanan Kaymakam Sayın Soner EROL’u ziyaret eden Üniversitemiz Yönetimi, Sayın Soner EROL’a yeni görevinde başarılar diledi. Üniversitemiz Yönetimi, görüşmeler esnasında öğrencilerin ilettikleri bazı sorunları da Kaymakam ile değerlendirerek çözümü için birlikte hareket etme kararı aldı.

Daha sonra Üniversitemiz Yönetimi, Durağan Belediye Başkanı Sayın Ahmet KILIÇASLAN’a ziyaret gerçekleştirerek, öğrencilerimizin taleplerini Belediye Başkanına iletti.

Ardından Boyabat İlçesine geçerek Boyabat Kaymakamı Sayın Enver YILMAZ’ı ziyaret eden Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımız, öğrencilerimizin öneri ve taleplerini paylaştı.

Üniversitemiz Yönetimi, son olarak Boyabat Belediye Başkanı Sayın Hüseyin COŞAR’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevinde başarılar diledi. Görüşmede öğrencilerimizin talepleri de ele alındı.

Medektif

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi