Eğitim
Giriş Tarihi : 07-12-2021 20:20   Güncelleme : 07-12-2021 20:20

Sinop Üniversitesi: Üniversitemiz Yönetimi Öğrencilerimizle Buluşmaya Devam Ediyor

Üniversitemiz Yönetimi Öğrencilerimizle Buluşmaya Devam Ediyor

Sinop Üniversitesi: Üniversitemiz Yönetimi Öğrencilerimizle Buluşmaya Devam Ediyor

Öğrencilerimizin sorunlarını, önerilerini ve taleplerini doğrudan Üniversitemiz Yönetimine iletme olanağı bulduğu “Söz Öğrencilerimizde” programı devam ediyor.

Etkinlik kapsamında Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Gerze Meslek Yüksekokulumuzda eğitim gören öğrencilerimizle bir araya geldi.

Konuşmasında öğrencilerimizin düşüncelerini önemsediklerini ve karar alma aşamasında göz önünde bulundurduklarını ifade eden Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, “Sinop Üniversitesi Yönetimi olarak, yaptığımız her işin merkezinde öğrencilerimiz bulunmaktadır. Sizlerin sorun, öneri ve taleplerini direkt olarak dinleme imkânı bulduğumuz bu tarz etkinlikler, karar alma süreçlerinde bizlere yol gösterecektir” dedi.

Rektörümüz daha sonra öğrencilerimizin, eğitim öğretim faaliyetleri, sosyal olanaklar ve laboratuvar imkânları gibi birçok konuda yönelttiği soruları içtenlikle cevaplandırdı.

“Söz Öğrencilerimizde” programı kapsamında Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Cem Cüneyt ERSANLI da İlahiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi ve Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileriyle buluştu.

İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinlikte, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Cem Cüneyt ERSANLI öğrencilerimiz tarafından kendisine iletilen soru, öneri ve talepleri tek tek yanıtladı.

Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Hülya TURAN ise Fen-Edebiyat Fakültesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ve Yabancı Diller Yüksekokulu öğrencilerimizle bir araya geldi.

Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte, öğrencilerimiz Üniversitemizdeki eğitim öğretim sürecine ilişkin düşüncelerini ve taleplerini dile getirme imkânı bulurken, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Hülya TURAN kendisine iletilen soruları detaylı olarak cevaplandırdı.