Sinop Haber
HV
08 ARALIK Perşembe 23:12

Sinop Üniversitesi: Üniversitemiz Üst Yönetimi “Söz Öğrencilerimizde” Programı İçin Ayancık ve Türkeli MYO’da

Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN ile Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-11-2022 15:13   Güncelleme : 03-11-2022 15:13
Sinop Üniversitesi: Üniversitemiz Üst Yönetimi “Söz Öğrencilerimizde” Programı İçin Ayancık ve Türkeli MYO’da

Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN ile Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Sayın Kamil DEMİRCİ, Prof. Dr. Sayın Cem Cüneyt ERSANLI ve Prof. Dr. Sayın Hülya TURAN, “Söz Öğrencilerimizde” programı kapsamında Ayancık Meslek Yüksekokulu ve Türkeli Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Üniversitemiz Yönetimi ilk ziyaretlerini Ayancık Meslek Yüksekokuluna gerçekleştirdi. Öğrencilerimizin eğitim öğretim süreci içinde yaşadığı sorunlar varsa bunlara çözümler üretmek, önerilerini dinlemek ve eksiklerini tespit etmek amacıyla ‘Söz Öğrencilerimizde’ programını organize ettiklerini ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, program kapsamında Rektör Yardımcılarımızla birlikte birimlerimizin tamamında öğrencilerimizle bir araya geleceklerini belirtti.

Programda Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN ve Rektör Yardımcılarımız, öğrencilerimiz tarafından kendilerine iletilen soru, talep ve önerileri tek tek yanıtladı.

Ziyaretler kapsamında Rektörümüz ile Rektör Yardımcılarımız, Ayancık Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Sayın Recep AYKAN ve Meslek Yüksekokul yönetimiyle bir araya gelerek, yapılabilecek iyileştirmeleri değerlendirdi.

Ardından Türkeli Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle buluşan Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN ile Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Sayın Kamil DEMİRCİ, Prof. Dr. Sayın Cem Cüneyt ERSANLI ve Prof. Dr. Sayın Hülya TURAN, öğrencilerimiz tarafından yöneltilen soruları cevaplandırdı.

Program sonrası Rektörümüz ile Rektör Yardımcılarımız, Türkeli Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sayın İsmail GÜÇLÜ ve Meslek Yüksekokulu Yönetimiyle görüşerek, değerlendirmelerde bulundu.  

Medektif

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi