Eğitim
Giriş Tarihi : 28-07-2021 02:12   Güncelleme : 28-07-2021 02:12

Sinop Üniversitesi: Üniversitemiz, “Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı”nda Aday Öğrencilerle Buluştu

Üniversitemiz, YÖK çatısı altında, dijital ortamda düzenlenen ve yaklaşık 180 ülkeden erişim sağlanan “Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı”ndaki yerini aldı

Sinop Üniversitesi: Üniversitemiz, “Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı”nda Aday Öğrencilerle Buluştu

Üniversitemiz, YÖK çatısı altında, dijital ortamda düzenlenen ve yaklaşık 180 ülkeden erişim sağlanan “Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı”ndaki yerini aldı.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), pandemi sürecinde kısıtlanan öğrenci hareketliliğinin olumsuz etkilerini azaltmak ve bu süreçte Türk üniversitelerini yurt dışında dijital ortamlarda da tanıtmak amacıyla, 27-29 Temmuz 2021 tarihleri arasında sanal fuar düzenliyor.

Sanal Fuar vasıtasıyla Türk üniversiteleri, başta diplomatik temsilciliğimizin bulunduğu 142 ülke olmak üzere yaklaşık 180 ülkenin yükseköğretim çağındaki potansiyel öğrencilerine, görsel ve işitsel materyal ve canlı bağlantı ve anlık ileti yoluyla tanıtım yapacak.

Aday Öğrencilerin Tüm Soruları Online Olarak Yanıtlanacak

YÖK çatısı altında gerçekleştirilen “Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı”na katılarak online stant açan Üniversitemiz, tercihler öncesi gerekli bilgileri bu platformdan aday öğrencilerle paylaşıyor.

Fuar süresince merak edilen tüm sorular ise alanında uzman Üniversitemiz personelleri tarafından yanıtlanacak.

Üniversitemiz standını ziyaret etmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

http://www.virtualfair-yok.gov.tr/stands?birimId=124805