Eğitim
Giriş Tarihi : 02-12-2021 00:09   Güncelleme : 02-12-2021 00:09

Sinop Üniversitesi: Üniversitemiz Öğretim Elemanı Sayın Öğr. Gör. Dr. Gülay EKREN’in Kitabı Yayımlandı

Üniversitemiz Öğretim Elemanı Sayın Öğr. Gör. Dr. Gülay EKREN’in Kitabı Yayımlandı

Sinop Üniversitesi: Üniversitemiz Öğretim Elemanı Sayın Öğr. Gör. Dr. Gülay EKREN’in Kitabı Yayımlandı

Üniversitemiz Ayancık Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Öğretim Elemanı Sayın Öğr. Gör. Dr. Gülay EKREN’in, baş editörler kurulunda yer aldığı “Advanced MIS and Digital Transformation for Increased Creativity and Innovation in Business” başlıklı kitap Amazon’da satışa sunuldu.

Ayancık Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Öğretim Elemanı Sayın Öğr. Gör. Dr. Gülay EKREN, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN’ı makamında ziyaret ederek, satışa sunulan kitabı Rektörümüze takdim etti.

İlk baskısı e-kitap olarak 2019 yılında IGI Global Yayınevi tarafından basılan kitaptaki her bir bölüm çift kör hakem sürecinden geçirildi. Aylar süren bir çalışma süreci sonunda kabul alan dokuz bölüme, başta Türkiye’den olmak üzere, Ghana’dan, Avusturya’dan, Suudi Arabistan’dan ve İspanya’dan bilim insanları bölüm yazarak katkı sağladı.

Ayrıca Öğretim Elemanı Sayın Öğr. Gör. Dr. Gülay EKREN, içerisinde çevirisinin yer aldığı “Yöneylem Araştırması/Uygulamalar ve Algoritmalar” isimli kitabı da öğrencilerimizin ve akademisyenlerimizin istifade edebilmeleri için kütüphanemize bağışladı.