Eğitim
Giriş Tarihi : 26-01-2022 14:56   Güncelleme : 26-01-2022 14:56

Sinop Üniversitesi: Uluslararası “Etkinlik Yönetimi ve Pazarlaması” Başlıklı Sertifika Programı

Uluslararası “Etkinlik Yönetimi ve Pazarlaması” Başlıklı Sertifika Programı

Sinop Üniversitesi: Uluslararası “Etkinlik Yönetimi ve Pazarlaması” Başlıklı Sertifika Programı

Üniversitemiz ve Hindistan Kota Üniversitesi iş birliğinde düzenlenen ve altı gün sürecek olan “Etkinlik Yönetimi ve Pazarlaması” başlıklı uluslararası sertifika programı çevrimiçi gerçekleştirilen oturumlarla başladı.

Programın açılış oturumuna, Kota Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Neelima SINGH, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Cem Cüneyt ERSANLI akademisyenler, araştırmacılar ve öğrenciler katıldı.

Koordinatörlüğünü Doç. Dr. Sayın Ali Turan BAYRAM ve Assoc. Prof. Sayın Anukrati SHARMA’nın birlikte yaptığı programın açılış oturumunda konuşan Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Cem Cüneyt ERSANLI, “Hindistan Kota Üniversitesi ve Sinop Üniversitesinin ortaklaşa düzenlediği altı günlük eğitim programının ilgili araştırmacı ve akademisyenlere ve değerli öğrencilerimize faydalı olmasını dilerim.” dedi.

Kota Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Neelima SINGH ise “Etkinlik Yönetimi ve Pazarlaması” başlıklı uluslararası sertifika programının başarılı geçmesini diledi.

24-30 Ocak 2022 tarihleri arasında çevrimiçi gerçekleştirilecek olan program süresince alanında uzman bilim insanları, bilgi, birikim ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacaklar.