Eğitim
Giriş Tarihi : 11-02-2022 00:54   Güncelleme : 11-02-2022 00:54

Sinop Üniversitesi: TEKNOFEST 2022 Bilgilendirme Semineri

TEKNOFEST 2022 Bilgilendirme Semineri

Sinop Üniversitesi: TEKNOFEST 2022 Bilgilendirme Semineri

Üniversitemiz paydaşlığında, 2022 yılında Karadeniz’de yapılacak olan TEKNOFEST yarışmaları öncesi, Akademik Personelimize ve Öğrencilerimize yönelik “TEKNOFEST 2022 Bilgilendirme Semineri” düzenlendi.

Zoom programı üzerinden çevrim içi gerçekleştirilen etkinliğe, TEKNOFEST İcra Kurulu Üyesi ve T3 Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Elvan KUZUCU HIDIR konuşmacı olarak katıldı.

2022 yılında Karadeniz’de icra edilecek olan TEKNOFEST yarışmaları ve süreç hakkında katılımcılara bilgiler veren Sayın Elvan KUZUCU HIDIR, TEKNOFEST’e katılan yarışmacıların elde ettiği başarılar ile yarışma sonrasında da önemli projelerde yer aldıklarına dikkat çekti.

Sinop Drone Şampiyonasına Ev Sahipliği Yapacak

Sayın Elvan KUZUCU HIDIR, yarışma kapsamında ön elemelerin Karadeniz’deki farklı illerde gerçekleşeceğini, final yarışlarının ise Samsun’da yapılacağını belirtti.

Sinop’ta gerçekleştirilecek yarışlara ilişkin de bilgiler paylaşan Sayın Elvan KUZUCU HIDIR, Sinop’un TEKNOFEST Yarışmaları kapsamında Drone Şampiyonasına ev sahipliği yapacağını ifade etti.

Yarışmalara son başvuru tarihinin 28 Şubat 2022 olduğunu hatırlatan Sayın Elvan KUZUCU HIDIR, teknolojiye merak duyan tüm öğrencilerin TEKNOFEST’e başvuru yapabileceğini belirtti.

Sayın Elvan KUZUCU HIDIR, seminerin sonunda öğrenci ve öğretim elemanlarının sorularını da yanıtladı.