Eğitim
Giriş Tarihi : 09-12-2021 21:22   Güncelleme : 09-12-2021 21:22

Sinop Üniversitesi: Söz Öğrencilerimizde Programı Tamamlandı

Söz Öğrencilerimizde Programı Tamamlandı

Sinop Üniversitesi: Söz Öğrencilerimizde Programı Tamamlandı

Öğrencilerimizin sorunlarını, önerilerini ve taleplerini doğrudan Üniversitemiz Yönetimine iletme olanağı bulduğu “Söz Öğrencilerimizde” programı tamamlandı.

6-9 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinlikte, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN ile Rektör Yardımcılarımız Sayın Prof. Dr. Kamil DEMİRCİ, Sayın Prof. Dr. Cem Cüneyt ERSANLI ve Sayın Prof. Dr. Hülya TURAN, fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarımızı ziyaret ederek öğrencilerimizle bir araya geldiler. Kendilerine iletilen soru, öneri ve talepleri dinlediler.

“Söz Öğrencilerimizde” programının son gününde, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Kamil DEMİRCİ, Ayancık ve Türkeli Meslek Yüksekokulu’nda eğitim gören öğrencilerimizle buluştu.

Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Kamil DEMİRCİ etkinlik kapsamında öğrencilerimizin, eğitim öğretim faaliyetleri, sosyal olanaklar ve laboratuvar imkânları gibi birçok konuda yönelttiği soruları cevaplandırdı.

Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Cem Cüneyt ERSANLI da Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Boyabat Meslek Yüksekokulu’nda öğrenim gören öğrencilerimizle bir araya geldi.

Boyabat İİBF 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu’nda düzenlenen buluşmada, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Cem Cüneyt ERSANLI kendisine iletilen soru ve talepleri yanıtladı.

Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Hülya TURAN ise Durağan Meslek Yüksekokulumuzu ziyaret ederek burada eğitim gören öğrencilerimizle buluştu.

Yüksekokulumuz Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte, öğrencilerimiz Üniversitemizdeki eğitim öğretim sürecine ilişkin düşüncelerini ve taleplerini dile getirme imkânı bulurken, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Hülya TURAN kendisine iletilen soruları cevaplandırdı.