Eğitim
Giriş Tarihi : 09-12-2021 01:24   Güncelleme : 09-12-2021 01:24

Sinop Üniversitesi: “Söz Öğrencilerimizde” Programı Devam Ediyor

“Söz Öğrencilerimizde” Programı Devam Ediyor

Sinop Üniversitesi: “Söz Öğrencilerimizde” Programı Devam Ediyor

Üniversitemiz öğrencilerinin sorun, talep ve isteklerini tespit etmek ve hızlı çözümler oluşturmak amacıyla düzenlenen “Söz Öğrencilerimizde” programı devam ediyor.

Etkinlik kapsamında Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Su Ürünleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda eğitim gören öğrencilerimizle bir araya geldi.

Bir buçuk yıllık bir aranın ardından, yeniden yüz yüze eğitime başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, öğrencilerimizin gelmesiyle birlikte kampüs ve yerleşkelerimizin özlenen günlerine geri döndüğünü ifade etti. 

Konuşmasında öğrencilerimizin geleceğe daha iyi hazırlanmaları ve donanımlı bir şekilde mezun olmaları için çalıştıklarını söyleyen Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Bu noktada öğrencilerimizin eğitim öğretim süreci içinde yaşadığı sorunlar varsa bunlara çözümler üretmek, önerilerini dinlemek ve eksiklerini tespit etmek amacıyla ‘Söz Öğrencilerimizde’ programını organize ettiklerini, program kapsamında Rektör Yardımcılarımızla birlikte hafta boyunca birimlerimizin tamamında öğrencilerimizle bir araya geleceklerini belirtti.

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN daha sonra, öğrencilerimiz tarafından kendisine iletilen soru, talep ve önerileri tek tek yanıtladı.

“Söz Öğrencilerimizde” programını kapsamında Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Kamil DEMİRCİ de Sağlık Bilimleri Fakültesi, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu ile Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinlikte, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Kamil DEMİRCİ öğrencilerimiz tarafından yöneltilen soruları yanıtladı.