Eğitim
Giriş Tarihi : 18-08-2021 23:38   Güncelleme : 18-08-2021 23:38

Sinop Üniversitesi: Sayın Bakanlarımız, Ayancık Meslek Yüksekokulu’nda Muhtarlarımızla Buluştu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih DÖNMEZ, Ayancık Meslek Yüksekokulumuzda düzenlenen ilçe muhtarlarıyla koordinasyon toplantısına katıldılar

Sinop Üniversitesi: Sayın Bakanlarımız, Ayancık Meslek Yüksekokulu’nda Muhtarlarımızla Buluştu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih DÖNMEZ, Ayancık Meslek Yüksekokulumuzda düzenlenen ilçe muhtarlarıyla koordinasyon toplantısına katıldılar.

Yüksekokul Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Sinop Valimiz Sayın Erol KARAÖMEROĞLU, Sinop Milletvekilimiz Sayın Dr. Nazım MAVİŞ, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın İhsan Selim BAYDAŞ da Sayın Bakanlarımıza eşlik etti.

Toplantıda, Ayancık ilçemizdeki sel felaketinin ardından devam eden çalışmalar ele alınırken, mahalle ve köylerimizdeki acil ihtiyaçlara ilişkin muhtarlarımızın talepleri de dinlendi.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Yüksekokulumuzu İnceledi

Toplantının ardından Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın İhsan Selim BAYDAŞ, Yüksekokul personelimizle birlikte, sel felaketinden etkilenen Ayancık Meslek Yüksekokulumuzda incelemelerde bulundu.

Sayın Bakan Yardımcımıza incelemeleri esnasında, Yüksekokulumuzun yeni eğitim öğretim yılına ilişkin hazırlıkları ve ilçemizdeki yurt ihtiyacı hakkında da bilgiler verildi.