Eğitim
Giriş Tarihi : 23-09-2021 19:52   Güncelleme : 23-09-2021 19:52

Sinop Üniversitesi: İstanbul Atlas Üniversitesi İle İş Birliği Protokolü Ön Görüşme Toplantısı Yapıldı

Üniversitemiz ile İstanbul Atlas Üniversitesi arasında gerçekleştirilmesi planlanan iş birliği protokolü öncesinde tanışma ve ön görüşme toplantısı düzenlendi

Sinop Üniversitesi: İstanbul Atlas Üniversitesi İle İş Birliği Protokolü Ön Görüşme Toplantısı Yapıldı

Üniversitemiz ile İstanbul Atlas Üniversitesi arasında gerçekleştirilmesi planlanan iş birliği protokolü öncesinde tanışma ve ön görüşme toplantısı düzenlendi.  

SÜBİTAM Prof. Dr. İsmet BERBER konferans salonunda düzenlenen toplantıya, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Rektör Yardımcılarımız Sayın Prof. Dr. Hülya TURAN, Sayın Prof. Dr. Kamil DEMİRCİ ve Sayın Prof. Dr. Cem Cüneyt ERSANLI, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Doç. Dr. Rıza BAYRAK, İstanbul Atlas Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Dr. Öğr. Üyesi Banu TAKTAK KARACA, Avrasya Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Dr. Öğr. Üyesi Buket ÇAKMAK GÜNER, SÜBİTAM Müdürü Sayın Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal BALKİ, Proart Agency- Prof Ajans Medya İletişim Teknolojileri Yetkilisi Sayın Özgür KAHYA, akademik ve idari personelimiz katıldı.  

Çevrim içi gerçekleştirilen toplantıda, Üniversiteler arasında hangi konular üzerine iş birliği sağlanarak, ne gibi temel araştırmalar yapılabileceği üzerine görüşüldü.

Ayrıca iki kurum arasında bilgilerin ve alt yapıların paylaşılması konusunda fikir alışverişinde bulunularak, bir sonraki toplantıda iş birliği protokolünün şekillendirilerek görüşülmesi kararlaştırıldı.