Eğitim
Giriş Tarihi : 18-06-2021 02:12   Güncelleme : 18-06-2021 02:12

Sinop Üniversitesi: İlk Kez Öğrenci Alacak Programlarımıza Yönelik Hazırlık Toplantısı Yapıldı

Üniversitemizde, 2021-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2021-YKS) sonuçlarına göre ilk kez öğrenci alacak programlarımıza yönelik Eğitim-Öğretime Hazırlık Toplantısı yapıldı

Sinop Üniversitesi: İlk Kez Öğrenci Alacak Programlarımıza Yönelik Hazırlık Toplantısı Yapıldı

Üniversitemizde, 2021-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2021-YKS) sonuçlarına göre ilk kez öğrenci alacak programlarımıza yönelik Eğitim-Öğretime Hazırlık Toplantısı yapıldı.  

Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Cem Cüneyt ERSANLI’nın başkanlığında Eğitim Fakültesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Hülya TURAN, ilk kez öğrenci alacak olan yükseköğretim programlarımızın yer aldığı Meslek Yüksekokullarımızın yöneticileri ve akademik personelleri ile Öğrenci İşleri ve Bilgi İşlem Daire Başkanlarımız, birim personelleri ve Kalite Yönetim Birimi idari personelleri katıldı.

Toplantıda Öğrenci İşleri Daire Başkanlığımız tarafından öğrenci bilgi sistemi, öğrenci bilgi paketi ve öğrenci oryantasyon eğitimi hakkında bilgiler verilirken Bilgi İşlem Daire Başkanlığımız tarafından da kurumsal internet sayfamızın etkin bir şekilde kullanımı anlatıldı.

Toplantıda ayrıca Kalite Yönetim Birimimiz tarafından Bologna Süreci ve Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı.