Eğitim
Giriş Tarihi : 18-06-2021 13:10   Güncelleme : 18-06-2021 13:10

Sinop Üniversitesi: Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih DÖNMEZ’den Sinop’a Ziyaret

Bakanlığı ile ilgili bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Sinop’a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih DÖNMEZ, kentteki temasları kapsamında Sinop Valiliğini ziyaret etti

Sinop Üniversitesi: Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih DÖNMEZ’den Sinop’a Ziyaret

Bakanlığı ile ilgili bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Sinop’a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih DÖNMEZ, kentteki temasları kapsamında Sinop Valiliğini ziyaret etti.

Bakanımız Sayın Fatih DÖNMEZ’i Valilik önünde; Sinop Valimiz Sayın Erol KARAÖMEROĞLU, Sinop Milletvekili Sayın Dr. Nazım MAVİŞ, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN ve il protokolü karşıladı.

Ziyaretinde Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih DÖNMEZ, Valilik Toplantı Salonu’nda il protokolü ile bir araya gelerek Sinop İlinin genel durumu hakkında brifing aldı.

Ziyaretin ardından Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Sinop Enerji Koordinasyon Toplantısı’na katılan Sayın Fatih DÖNMEZ, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve enerji şirketlerinin yöneticileriyle bir araya geldi.

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN’ın da katıldığı toplantıda, Sinop’ta devam eden ve planlanan enerji yatırımları değerlendirildi.