Eğitim
Giriş Tarihi : 22-08-2021 19:22   Güncelleme : 22-08-2021 19:22

Sinop Üniversitesi: Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat OKTAY Sinop’ta

Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat OKTAY, beraberindeki Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamid GÜL, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih DÖNMEZ ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU ile birlikte sel felaketinin yaşandığı bölgede incelemelerde bulunmak üzere Sinop’a geldi

Sinop Üniversitesi: Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat OKTAY Sinop’ta

Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat OKTAY, beraberindeki Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamid GÜL, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih DÖNMEZ ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU ile birlikte sel felaketinin yaşandığı bölgede incelemelerde bulunmak üzere Sinop’a geldi.

Cumhurbaşkanı Yardımcımız ve Bakanlarımızı Sinop Havalimanı’nda; Sinop Valimiz Sayın Erol KARAÖMEROĞLU, Sinop Milletvekilimiz Sayın Dr. Nazım MAVİŞ, Sinop Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Duygu BAYAR ÖKSÜZ, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN ve protokol üyeleri karşıladı.

Cumhurbaşkanımız Sayın Fuat OKTAY ve Bakanlarımız, karşılamanın ardından afet bölgesinde incelemelerde bulunmak üzere Ayancık’a hareket ettiler.