Ekonomi
Giriş Tarihi : 31-05-2021 13:16   Güncelleme : 31-05-2021 13:16

MERKEZ İLÇE MUHTARLARI İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

​         İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından İlimizdeki köy ve mahalle muhtarlarıyla 25 Şubat ve 4 Mart Perşembe günleri İlimiz tarımına yönelik bilgilendirme ve görüş alışverişi toplantısı yapıldı

MERKEZ İLÇE MUHTARLARI İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

        İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından İlimizdeki köy ve mahalle muhtarlarıyla 25 Şubat ve 4 Mart Perşembe günleri İlimiz tarımına yönelik bilgilendirme ve görüş alışverişi toplantısı yapıldı.

         İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda düzenlenen toplantılara; İl Müdürü V. Bekir Yücel TANRIKULU, İl Müdür Yardımcısı Ahmet TAM, Şube Müdürleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı. Toplantıda; İlimizdeki tarımsal alanda yaşanan gelişmeler, çiftçilerimizin sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu.

           İl Müdürü V. Bekir Yücel TANRIKULU”Tarım ve Orman Bakanlığı’nın İllerdeki sorumlusu olarak Sinop’ta kayıtlı yaklaşık 16 bin çiftçinin yanında olduklarını ve İlimizde ki tüm tarım faaliyetlerini muhtarlarla koordineli olarak sağlamaya devam edeceğiz.” dedi. İlimiz muhtarları ise tarım ve hayvancılığın gelişmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini” söylediler.