Spor
Giriş Tarihi : 08-04-2022 07:54   Güncelleme : 08-04-2022 07:54

Bilek Güreşinde Yıldızlar Yarıştı

Bilek Güreşinde Yıldızlar Yarıştı

Bilek Güreşinde Yıldızlar Yarıştı

2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Faaliyet programında yer alan Bilek Güreşi Yıldızlar ( Kız – Erkek ) İl Birinciliği Müsabakaları; 28.02.2022 tarihinde gerçekleştirildi. İlimiz Merkez Spor Salonunda gerçekleştirilen yarışmaya 5  okuldan, 40  öğrenci katıldı.
Müsabakalarda dereceye giren öğrenci sporculara ödülleri; Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Sn. Ramazan YILMAZ, Erfelek Gençlik ve Spor İlçe Müdür V. Burhanettin AKCA, Beden Eğitimi Öğretmenleri, hakemler ve antrenörler tarafından takdim edildi.
İlimizi Grup müsabakalarında temsil edecek öğrenci sporcularımıza ve idarecilerine Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ailesi olarak başarılar dileriz.
Müsabakalar sonucunda dereceye giren öğrencilerimiz ;
Müsabakalar sonucunda dereceye giren  öğrencilerimiz ;
YILDIZ KIZ SOL KOL SONUÇLARI:                            YILDIZ KIZ SAĞ KOL SONUÇLARI:                            
35 KG.  1. Azafet GÜMÜŞ                                              35 KG.  1. İlayda ÇİL                                                              
                  (TOKİ ORTAOKULU/SİNOP )                                                  ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)     
              2.

Dilek Zeynep DEMİR                                          
                  ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)                        ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                                                         
              3. Dilek Zeynep DEMİR                                                  3. Azafet GÜMÜŞ 
                 ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                            (TOKİ ORTAOKULU/SİNOP )                                                                                                                                                          
40 KG.  1. Gülbahar ASLAN                                             40 KG.  1. Gülbahar ASLAN
              ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)                             ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)     
45 KG.  1. Gözde ÇALIK                                                     45 KG.  1.Kardelen AKYILDIZ                                                        2. Gözde ÇALIK                                          
                ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)                           ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)   
             3. İdil Yağmur ÜNAL                                                         3. Kardelen AKYILDIZ                                             
                  ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                        ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)                                                                                                                                        
50 KG.  1. Kader AKYILDIZ                                                50 KG.   1. Kader AKYILDIZ                               
              ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)                              ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)     
              2.Sümeyye YAMAN                                                
              ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                           ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                                                                                                         
55 KG.  1. Şule Rana ATEŞ                                                  55 KG.   1. Şule Rana ATEŞ                                     
               ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)                               ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)     
60 KG.  1. Hayrunnisa ERGÜL                                             60 KG.   1. Hayrunnisa ERGÜL                               
                ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                          ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                                                                                                              
65 KG.  1.Emine Berranur TAŞKIRAN                 
                 ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)                             ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)     
              2. Sabriyenur ERİŞ                                                                2. Sabriyenur ERİŞ
                      (TOKİ ORTAOKULU/SİNOP )                                                    (TOKİ ORTAOKULU/SİNOP )    
YILDIZ ERKEK  SOL KOL SONUÇLARI:                                    YILDIZ ERKEK SAĞ KOL SONUÇLARI:                            
40 KG.   1. Emir UZUN                                                               40 KG.   1. Bedirhan ÖZMEN
                ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                             ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                          
               2. Onur KORKMAZ                                                                     2.Bedirhan ÖZMEN                                                                  3. Yasin Yağız BAŞDAĞ                                    
               ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                           ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)     
                4. Yasin Yağız BAŞDAĞ                                                             4. Emir UZUN                                      
                 ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)                              ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                          
45 KG.    1. Muhammed ÖZDEMİR                                             45 KG.  1. Muhammed ÖZDEMİR                                             
                ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)                              ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)             
                2.Mesut SÖNMEZ                                                                      
               (SEYİT BİLAL İMAM HATİP ORT. OK. SİNOP )        (SEYİT BİLAL İMAM HATİP ORT. OK. SİNOP )      
                3.  Okyanus Arda NART                                                              3. Okyanus Arda NART                                                             
                ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                                   ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                          
                4.  Aziz ŞANLAN                                                                           4. Aziz ŞANLAN                                                                          
                ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                                   ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                          
50 KG.   1.Muhammed ÖZCAN                                                 
               ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)                                 ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)     
               2. Efe Furkan BAŞ                                                                          2. Mert KESKİN                                                                            
               ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                                       ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                          
               3. Mert KESKİN                                                                               3. Efe Furkan BAŞ                                                                        
               ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                                       ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                          
               4.Enes KURT                                                                                
               ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                                      ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                          
55 KG.  1. Hakan ÖZDEMİR                                                      55 KG.   1. Hakan ÖZDEMİR                                                      
              (SEYİT BİLAL İMAM HATİP ORT. OK. SİNOP )         (SEYİT BİLAL İMAM HATİP ORT. OK. SİNOP )      
              2.Salih EMANET                                                                          2. Salih EMANET                                                                          
              (SEYİT BİLAL İMAM HATİP ORT. OK. SİNOP )        (SEYİT BİLAL İMAM HATİP ORT. OK. SİNOP )       
60 KG.  1. Yiğit YEŞİL                                                                  60 KG.  1.Ahmet Arda ÜNAL                                                                 2. Furkan ÖZCAN                                                                         
               ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                               ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)      
              3.Hasan Mert SEZGİN                                                                3. Ahmet Arda ÜNAL                                                                 
               ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                                ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                          
               4.Furkan ÖZCAN                                                                         4. Hasan Mert SEZGİN                                                                         
               ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)                                     ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                          
65 KG.  1.Mert Efe BAŞKAYA                                                    
            ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)                                     ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)     
              2. Eren ŞEN                                                                                   2. Eren ŞEN                                                                                   
             ( MEHMET AKİF ORT. OK. SİNOP )                                          ( MEHMET AKİF ORT. OK. SİNOP )
 
+70 KG.  1.Yücel YILMAZ                                                          +70 KG.  1. Yahya B. ŞENTÜRK                                                                 
               (SEYİT BİLAL İMAM HATİP ORT. OK. SİNOP )         ( ŞEHİT KENAN DÖNGEL İHOO/ERFELEK)     
               2.Yahya B. ŞENTÜRK                                                                 2.OK. SİNOP )      
               3.Ozan ANAÇ                                                                              3. Ozan ANAÇ                                                                              
               ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                                ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                               
               4.Umut EVLEK                                                                            4. Umut EVLEK   
              ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP )                                                 ( TOKİ ORTAOKULU / SİNOP ).